Градско април

На градското на 30.04.2016г победи изненадващи Красимир Цветков от Медковец. Втори остана градския шампион Мирослав Милчев, а трети Илиян Илиев.

Gradsko 30.04.2016

Final ranking

Rank SNo. Name Rtg FED Pts BH.
1 4 Tsvetkov Krasimir 1945 BUL 4 7
2 1 Milchev Miroslav 2250 BUL 9
3 2 Iliev Ilian 2150 BUL 7
4 5 Stefanov Evtim 1930 BUL 3 9
5 6 Dimitrov Georgi 1900 BUL 3
6 7 Paskalev Pepi 1777 BUL 2 10
7 3 Kostov Miroslav 1950 BUL 2 9
8 10 Yordanova Kristina 0 BUL 2
9 9 Videnov Zahari 0 BUL 1 9
10 8 Atanasov Svetli 0 BUL 0 8

Ученически турнир до 8ми клас

До 8ми клас победи петокласникът от ПМГ “Екзарх Антим I” – Захари Виденов. Втори също с 5 точки остана Светли Атанасов, а трети Иван Иванов

 

Vidin chess tournament do 8mi klas 27.04.2016

Final ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 15 Videnov Zahari PMG5 BUL 5 23
2 3 Atanasov Svetli LK7 BUL 5 22
3 9 Ivanov Ivan IV6 BUL 4 25
4 2 Angelov Deivid CSV7 BUL 4 21
5 18 Zlatomirov Momchil PMG5 BUL 4 21
6 13 Tomov Aleksandar IV6 BUL 4 20
7 6 Dimitrov Zlati PMG6 BUL 4 19
8 1 Angelov Aleks IV3 BUL 3 21
9 14 Videnov Luben PMG8 BUL 3 19
10 4 Bishkov Konstantin PMG6 BUL 3 17
11 7 Georgiev Yoan IV6 BUL 3 17
12 10 Ivanov Martin IV7 BUL 3 14
13 11 Marchev Marian LK4 BUL 2 16
14 12 Stefanova Raya PMG6 BUL 2 16
15 16 Volodieva Vivian IV6 BUL 2 15
16 5 Dimitrov Denis LK5 BUL 2 11
17 17 Yordanov Martin LK5 BUL 1 15
18 8 Georgieva Tsvetelina LK7 BUL 0 12

Ученически турнир до 4ти клас

На последния за учебната 2015-2016 победи Алекс Ангелов от ОУ “Иван Вазов”. Втори остана Петър Петров, а трети Александър Христов

 

Vidin chess tournament do 4ti klas 26.04.2016

Final ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 2 Angelov Aleks IV3 BUL 6 21½
2 19 Petrov Petar IV3 BUL 5 22
3 11 Hristov Aleksandar IV4 BUL 4 24
4 25 Vergilova Yoana IV4 BUL 4 24
5 1 Aleksandrov Dobrin IV4 BUL 4 20
6 22 Tsvetanov Krasimir IV3 BUL 4 18
7 20 Sarbenishki Bili LK3 BUL 4 17
8 9 Georgiev Georgi IV3 BUL 24
9 4 Borislavov Radoslav IV4 BUL 21
10 18 Palanski Lacezar IV3 BUL 19½
11 26 Vladimirov Vladimir LK3 BUL 18½
12 5 Dechev Martin LK3 BUL 16
13 12 Ivanov Konstantin LK3 BUL 3 19
14 8 Emilov Erik LK3 BUL 3 17
15 21 Todorova Albena IV3 BUL 3 15
16 24 Vankova Raya IV3 BUL 3 12
17 17 Odzakov Emil IV3 BUL 18
18 23 Valentinova Stela IV3 BUL 12½
19 13 Ivanov Vladislav LK3 BUL 2 20½
20 14 Milev Steven LK3 BUL 2 18
21 15 Mitev Viktor LK3 BUL 17½
22 6 Dimitrov Stanislav LK3 BUL 17
23 3 Asenov Konstantin LK3 BUL 15½
24 10 Gerasimov Mario LK3 BUL 14
25 16 Mladenov Kristo LK3 BUL 13½
26 7 Dionisova Viktoria IV3 BUL 1 13